Ziołowy Zakątek

27 lipca 2024

autokarowa jednodniowa natura i równowaga

Ziołowy Zakątek

Zapraszamy na wycieczkę do miejsca pachnącego ziołami - Podlaskiego Ogrodu Ziołowego w Korycinach, który posiada największą w Polsce kolekcję roślin leczniczych i aromatycznych. Będziemy robić własne mieszanki herbat.

270 zł/os 260 zł/os. członkowie PTTK Wpłacać można online, przelewem na nasze konto z dopiskiem “Ziołowy zakątek" lub gotówką/ kartą w naszej siedzibie przy ul. Sienkiewicza 53.

z podaniem imienia, nazwiska i telefonu kontaktowego przyjmujemy do 19 lipca 2024 r.

transport autokarem, opieka przewodnika, obiad, bilety wstępu do Podlaskiego Ogrodu Ziołowego, udział w warsztatach, ubezpieczenie NNW

9:00 wyjazd z Białegostoku, z parkingu przy pomniku ks. Popiełuszki
KORYCINY – ZIOŁOWY ZAKĄTEK
Zwiedzanie Podlaskiego Ogrodu Ziołowego wraz z gawędą o właściwościach ziół i ich zastosowaniu w wielu dziedzinach życia. Warsztaty, podczas których uczestnicy wykonają własne mieszanki herbat owocowo-ziołowych. Obiad przyprawiony miejscowymi ziołami. Czas wolny
SIEMIONY
Urokliwy park podworski ze skupiskami 500-letnich dębów
BRAŃSK
Krótki przystanek w miasteczku, którego historia sięga X/XI w. Spojrzenie na zabytkowy układ przestrzenny miasta. Dowiemy się również czym zasłynął brański kat Michałko.
Powrót do Białegostoku ok. 19:00