Klub Turystyki Rowerowej

Klub Turystyki Rowerowej rozpoczął działalność w 2001 roku z inicjatywy nieżyjącego już Jacka Konopko i nadal prowadzi tę formę turystyki kwalifikowanej.

Spotykamy się zazwyczaj w każdą niedzielę, od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Miejscem zbiórki jest stacja benzynowa przy skrzyżowaniu dróg: Aleja 1000-lecia Państwa Polskiego i Gen. Władysława Andersa (wylot na Augustów), od godz. 9,00 do 9,15.

Celem wypraw jest najbliższa okolica, piękna Puszcza Knyszyńska oraz uczestnictwo w lokalnych imprezach, takich jak: jarmark dominikański w Choroszczy, Święto Ogórka w Kruszewie, Uroczysko w Supraślu, Biesiada Miodowa w Kurowie i wiele innych.

Pokonujemy w ciągu dnia od 50 do 80 km, w zależności od celu wyprawy.

Organizujemy też rajdy kilkudniowe po Podlasiu i w inne regiony Polski. Na naszych imprezach łączymy przyjemność jazdy na rowerze ze zwiedzaniem ciekawych obiektów przyrody i kultury materialnej.

W każdej chwili możesz do nas dołączyć! Zapraszamy !!!

Informacje o organizowanych rajdach znajdziesz w dziale: Nasze imprezy.

W dniu 9 grudnia 2016 r. wybrany został nowy zarząd Klubu Turystyki Rowerowej KOŁO:

1. Elżbieta Orłowska - prezes, tel. 501 809 015, email: ela1926@interia.pl

2. Stefan Kuźmicki - wiceprezes

3. Robert Podliński - wiceprezes

4. Małgorzata Drągowska - skarbnik

5. Magdalena Miluska - sekretarz

Sprawozdanie z rajdu rowerowego na Białoruś w dniach 15-18.06.2017 r.

Zdjęcia - w Galerii